500 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

500 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

JOYMİX NEDİR?


Joymix, çocuklarımızın beslenme çantaları için sağlıklı, lezzetli ve besleyici çerez karışımları sunar. Beslenme uzmanları tarafından özenle hazırlanan dengeli içeriği ve her güne farklı karışımlarla çocuklarınız için doyurucu öğünler hazırlamanıza yardımcı olur.


Joymix’i diğer atıştırmalıklardan ayıran en büyük özellik sağlıklı bir öğün sunmasıdır. Beslenme çantaları için tercih edilen poğaça ve börekler ya da bisküvi ve kekler yerine besin öğeleri açısından dengeli bir içerik sunarak çocuğunuzun gün içerisinde alması gereken besin öğelerini en sağlıklı yoldan almasını sağlar.


JOYMİX MAKALE (GENEL)


Tüm anne babalar hiç kuşkusuz çocuğunun gelişimine önem verir. Herşeyden değerli olan çocuklarımızın doğru beslenmesi ve gelişimlerinin sağlıklı şekilde devam edebilmesi bizim için çok önemlidir. Beslenme çantası önerileri nelerdir? İdeal beslenme çantası nasıl hazırlanır? Çocuklar için sağlıklı beslenme çantası hazırlamanın püf noktaları nelerdir? gibi onlarca soru ebeveynlerin kafasını her gün meşgul eder.


Okul hayatıyla birlikte çocuklarımız, zamanının büyük bir bölümünü dışarıda, bizim olmadığımız ortamlarda geçirirler. Bu nedenle okul saatlerinde tüketecekleri öğünler bizim için ayrı önem taşır. Okul yolunda pastaneden alınan poğaçalar ve börekler, marketlerden aldığımız kekler ve bisküviler çocuklarımızın severek tükettiği ürünler olsa da maalesef onlar için sağlıksız birçok içeriği bünyesinde barındırmaktadır. Böyle olunca biz ebeveynler için de çocuğumuz için ideal beslenme çantasını nasıl hazırlayacağımız endişesi içimizi kaplamaktadır.


Pastaneden aldığınız bir sade poğaçanın 3’te biri tamamen katı yağlardan oluştuğunu biliyor musunuz? Ya da 100 gram bir simitin yalnızca 2 gram protein içerdiğinden haberdar mısınız?. Oysa çocuklarımızın beslenme çantalarında hem onların yemekten keyif aldığı hem besleyici hem de sağlıklı öğünler hazırlamamız gerekir. İşte tam da bu ihtiyaca uygun bir ürün piyasaya çıkıyor; Joymix. Joymix, çocukların beslenme çantaları için haftanın farklı günlerine özel atıştırmalık çerez karışımlarını, sağlıklı ambalajlarda ve taze olarak sunuyor. Çocuğumuzun gün içerisinde alması gereken besin öğelerini çokça barındıran ve tüm beslenme uzmanları tarafından tüketilmesi önerilen kuruyemiş ve kuru meyvelerden oluşan bu karışımlar, çocuğumuzun gün boyunca alması gereken besin değerlerine sağlıklı yoldan ulaşmasını sağlıyor.


Birçok diyetisyenin hem yetişkinler hem çocuklar için özellikle önerdiği kuruyemişi, Türkiye’de ilk defa çocukların öğün içerisinde alması gereken besin öğeleri dikkate alınarak özenle hazırlanan içeriğiyle tüketime sunuyor. Joymix’in bir diğer özelliği daima tazelik vadetmesi. Joymix, ürünlerini siz siparişinizi verdikten sonra, paketlemeden hemen önce kavurarak size en taze ve en lezzetli ürünü sunmayı vadediyor. Kuruyemiş sektöründe bir ilk olan Joymix, özel içeriğiyle şimdiden birçok çocuğun ve annenin gönlünü kazanmış durumda.

Kuruyemiş sektöründe bir ilki gerçekleştiren Joymix, diyetisyenler tarafından özenle hazırlanan içeriği sayesinde sadece çocuklara özel bir ürünle karşımıza çıkıyor. Çocukların beslenme çantalarında taşımaktan keyif alacağı lezzetli ve besleyici ve doyurucu içerikler hazırlama amacıyla yola çıkan Joymix, hem onların damak tatlarına hitap eden hem doğru beslenmelerine yardımcı olacak bir içerik hazırlamak için yola çıktı. Ortaya birbirinden eğlenceli ve besleyici içerikler çıktı. Haftanın farklı günleri için farklı karışımlar hazırlayarak çocukların her gün düzenli olarak sağlıklı beslenmelerine yardımcı olmak gibi bir amaçları var. Hızlı tüketimin her geçen gün çeşitlendiği, sağlıksız ve besin değeri düşük ürünlerin öne çıkarılmaya çalışıldığı, reklamlarla ambalajlı ve sağlıksız ürünlerin çocuklarımıza dayatıldığı bir ortamda böylesi bir ürün gayet dikkat çekici duruyor. Peynirli poğaça, peynirli sandviç, bir simit ya da bir porsiyon börek beslenme çantalarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Peki bu ürünler ne kadar sağlıklı biliyor muyuz? Çocuklarımız için besleyici mi? Ya da besin değerleri hakkında bilgimiz var mı? Örneğin bir sade poğaçanın 3’te birinin margarin olduğunu biliyor muyuz? ya da 100 gr lık bir simitin sadece 2 gramının protein olduğunu? Çocuklarımızın sağlıklı beslenmeleri için her gün karbonhidrat, protein, kalsiyum almaları gerekiyor. Bahsettiğimiz bu ürünlerin besin değeri maalesef çok düşük.  

Sizleri ürünlerimizi inceleyebilmeniz sayfamıza bekliyoruz..

  • Dec 06, 2018
  • Kategori: Joymix
  • Yorumlar: 0
Yorum ekle

Lütfen, yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini unutmayın.