iade-ve-degisim-cakir-cerez

İade ve Değişim

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi ;

info@cakircerez.com mail adresine,

•İletişim formu doldurarak iletebilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin ;

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,

•Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Adım Adım Kolay İade Süreci

İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, cakircerez.com web sitemizdeki iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. İade süreciniz boyunca Çakır Çerez Müşteri Hizmetleri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

•Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi anlaşmalı kargo firması (Müşteri hizmetleri e-posta ile bildirecektir) ile ücretsiz (karşı ödemeli) olarak göndermelisiniz.

•İade veya değişim işlemlerinde faturanızı ürün ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

•Ürününüz bize ulaştıktan sonra iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

•Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya farklı bir ürün ile değişim taleplerinde, ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Çakır Çerez adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir.  İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Satın aldığınız ürünlere ilişkin ;

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, cakircerez.com cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

•İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekilde orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanızı ile birlikte gönderiniz.

•Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için değişim işlemleri başlatılacaktır.