cakir-cerez-odeme-kargo-kosullari

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

Üye olmanın avantajları nelerdir?

Üyelerimiz, promosyon ve kampanyalarımızdan öncelikle haberdar olacaktır.
Alışveriş bitirilip ödeme bölümüne gelindiğinde, sadece kredi kartı bilgilerini yazmanız yeterli olacaktır. Kimlik - adres bilgilerini her seferinde yeniden yazmanıza gerek kalmayacaktır.
Sitemize üyelik ücretsizdir. Üye olmanız halinde kimlik bilgileriniz hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmayacak, gizli tutulacaktır.


Ödeme şekilleri nelerdir?
Kredi Kartı, kapıda ödeme, PayPal ve banka hesabımıza havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yanlış girmeniz,
-Banka sistemlerindeki arıza,
-Kredi kartı limitinizin dolmuş olması

gibi nedenlerle onay alamazsanız, ekranınıza uyarıcı bir mesaj gelecektir. Lütfen kredi kartı bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz veya başka bir kredi kartınız varsa onu kullanınız.
Alışveriş sırasında verdiğiniz kart bilgileri bizim tarafımızdan görülmeden otomatik olarak bankaya ulaştırılmakta ve provizyon alındığında siparişiniz hazırlanmaya başlanmaktadır.
Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı belirtirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine göre kesilecektir.


TESLİMAT

Ürünler mağazalarımızdan temin edilmektedir ve bu süre ürünlerin stok durumu ve özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle farklılık gösterebilir.Teslimatlarımız 3 (ÜÇ) iş günüdür. Sevkiyat'lar sabah 09:30 ila 18:30 arasında gerçekleştirilmektedir.

Çakır Çerez Yalıntaş Mah. 518 Sok. No:14/A16500 Mustafakemalpaşa, Bursa, Turkey ürünlerinin sevkiyat işlemleri Aras Kargo tarafından sağlanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ
Siparişinizle ilgili merak ettiğiniz konularda 0224 613 2127 numaralı telefonu arayarak ya da info@cakircerez.com adresine e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.